fbpx

ZMIANA KOLORU POJAZDÓW

ZMIEŃ WYGLĄD SWOJEGO POJAZDU!

Od teraz nie musisz być związany raz na zawsze z początkowo wybranym kolorem nadwozia. Rynek folii do oklejania samochodów zaszedł już na tyle daleko, że obecnie stosowane materiały posiadają wystarczające parametry techniczne, aby sprostać najwyższym oczekiwaniom klienta. Trudne warunki  eksploatacji: brud, słońce, mróz a także częste wizyty na myjni nie są zagrożeniem dla foli.

Zmiana koloru pojazdu – odbywa się w 3 etapach:

01.

przygotowanie nadwozia (demontaż odpowiednich elementów)

02.

przygotowanie i odtłuszczenie karoserii pojazdu

03.

zmiana koloru za pomocą nakładanej foli

Specjalistyczna folia, którą możesz usunąć w dowolnym momencie, pełni również funkcję ochronną, działając osłonowo na powłokę lakierniczą pojazdu.

Dostępne są folie matowe, metaliczne, błyszczące, perłowe, carbonowe i folie specjalne (o trwałości nawet do 10 lat), wiodących producentów jak 3M, ORACAL, ARLON, AVERA

Ile kosztuje zmiana koloru auta?

 W zależności od rodzaju folii, producenta oraz wielkości i skomplikowania nadwozia ceny stylizacji zewnętrznej zaczynają się od ok. 200 zł / za pojedynczy element nadwozia. W celu uzyskania konkretnej wyceny dla Twojego auta prosimy o kontakt telefoniczny lub wysłanie zapytania na adres mailowy. Z przyjemnością przygotujemy precyzyjną wycenę i pomożemy w wyborze najlepszego rozwiązania.

Firma M3

M3 jest liderem technologicznym w produkcji nowatorskich materiałów w niemal każdej dziedzinie życia. W zakresie folii samoprzylepnych firma ta postawiła sobie za cel stworzenie produktów, które będą mogły sprostać najwyższym wymaganiom jakości.Folie do zmiany koloru charakteryzują sie zaawansowanym systemem kleju oraz wysokiej klasy podwójnie wylewaną powierzchnią.W ramach serii 1080 dostępne są kolory matowe, metaliczne, perłowe, folie carbonowe oraz kilka odcieni o strukturze szczotkowanego aluminium.